toggle menu

Naše služby

Našou najnovšou službou je zateplenie, izolácia zánovných mobilných domov zakúpených u nás!

 1. Prieskum na mieste / obhliadka terénu
  V mnohých prípadoch je veľmi dôležité vykonať prieskum pozemku, pretože nie vždy je možné umiestniť mobilné domy na pozemok alebo je to bezpečné len do určitej veľkosti domu. Keďže naša spoločnosť má veľké skúsenosti s prepravou a montážou mobilných domov, naši vodiči môžu počas obhliadky zmerať veľkosť inštalovaného domu a navrhnúť aj terénne úpravy, ktoré treba vykonať.
 2. Transport, premiestnenie
  Naša spoločnosť disponuje niekoľkými nadrozmernými vozidlami, s ktorými nepretržite zabezpečujeme dodávky mobilných domov po celom Maďarsku, ako aj do krajín susediacich s Maďarskom. Sme schopní prepraviť mobilné domy, ktoré boli predtým nainštalované, ak je stále zabezpečená ich mobilita. Naša spoločnosť zabezpečí potrebnú trasu a prístupové povolenia na prepravu.
 3. Umiestnenie mobilného domu na pozemok
  Vo väčšine prípadov môžeme mobilné domy prepraviť na miesto pomocou traktora, ale vo výnimočných prípadoch môže byť potrebný žeriav.
 4. Profesionálna inštalácia a nastavenie
  Na požiadanie vám mobilný dom odborne nainštalujeme, čo zahŕňa aj betónové prvky pre spodnú konštrukciu.
 5. Servis
  To zahŕňa kontrolu a potrebné opravy vodovodného, elektrického a plynového systému mobilného domu, ako aj ochranu podvozku s osvedčením o ochrane pred náhodným dotykom pre elektrický systém a inšpekčnou správou pre plynový systém. Na všetky domy, ktoré prešli kompletným servisom, poskytujeme záruku 1 rok!
 6. Zateplenie mobilného domu
  Zateplenie mobilných domov zahŕňa izoláciu, vykurovanie, inštaláciu klimatizácie, výmenu okien a dverí, inštaláciu žalúzií a sietí proti komárom. Poraďte sa s nami o svojich predstavách a my vám vypracujeme cenovú ponuku na daný mobilný dom.
 7. Odkúpenie, spätný nákup
  Váš existujúci mobilný dom po cenovom ohodnotení prevezmeme späť alebo ho zlikvidujeme, prípadne ho odkúpime.
 8. ZĽAVA – ZÁRUKA CENY - AKCIA !!!
  V prípade, že mobilný dom, ktorý si želáte kúpiť, nájdete inde za lepšiu cenu, zaväzujeme sa vám ho predať za rovnakú cenu + v takom prípade sa zaväzujeme vám mobilný dom bezplatne nainštalovať.
 9. Podpora pri získavaní povolení
  Poskytneme vám výkresy pôdorysu, zahŕňajúce betónový základ a podklady na inštalácie inžinierskych sietí pre získanie povolení.
 10. Široký výber
  Objednávať a nakupovať môžete na našej webovej stránke a v priestoroch našej firmy z ponuky obsahujúcej neustále obnovovaný sortiment stoviek mobilných domov. Naše mobilné domy, ktoré sa nachádzajú na našej prevádzke, a tie, ktoré čakajú na dodanie zo zahraničia, si môžete rezervovať po zložení 10% zálohy.
 11. Rýchle dodanie
  Dovážané mobilné domy môžeme dodať na našu prevádzku do 2 až 3 týždňov.
 12. Nákupný postup
  •a) Mobilné domy na prevádzke alebo čakajúce na dodanie je možné rezervovať pri zložení zálohy 10 % z kúpnej ceny.
  •b) Mobilné domy, ktoré je možné dodať na objednávku, si môžete objednať po zaplatení 70 % zálohy. Ak vám mobilný dom nebude vyhovovať, vrátime vám zaplatené peniaze alebo ho upravíme podľa vašich predstáv.
  •c) Zakúpené mobilné domy budú uskladnené u nás až do ich dodania.
 13. Nové mobilné domy/montované domy
  Nákup nových, zateplených mobilných domov / montovaných domov z našej prevádzky a z našej webovej stránky www.ujmobilhazak.hu.
 14. K zakúpeným mobilným domom poskytujeme užívateľskú príručku!